Планували весілля, але загинули в одній маршрутці: що відомо про жертв ДТП під Черніговом

Планували весілля, але загинули в одній маршрутці: що відомо про жертв ДТП під Черніговом
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Чернігівській області оголошено триденну жалобу за загиблими у ДТП маршрутки та вантажівки. Водночас обірвалися життя 13 людей. Ще 7 людей постраждали.

Серед загиблих жителі міст Борзна та Мена, а також прилеглих сіл.

“Обозреватель” пише про смерть молодої пари Вікторії Гурін та Ярослава Веремієнка. Обом було по 23 роки, дівчина була з Мени, а хлопець – із Борзни. Того ранку вони їхали до Чернігова.

Ярослав захоплювався спортом, любив спортивні автомобілі. Нещодавно хлопець закінчив магістратуру, розповіла знайома. Разом із Вікторією він кілька місяців попрацював у Польщі та повернувся додому. Пара вже замислювалася про весілля. У відносинах вони були чотири роки.

“Ярослав був єдиною дитиною в сім’ї. Я навіть не уявляю, як зараз усе це переживає його мама… Він був дуже спокійним і добрим, нікому в житті не завдав зла”, – каже знайома.

Про Вікторію теж відгукуються винятково добре. Її пам’ятають як спокійну та доброзичливу дівчину, яка завжди була готова допомогти.

Інформація про загибель 40-річного Андрія Тарасенка із села Прачі хибна, а ось його дружина у лікарні. Плутанина сталася, бо серед речей постраждалих був його паспорт.

За словами старости села Наталії Хоменко, того трагічного ранку батько чотирьох дітей разом із дружиною мали їхати до лікарні: “Дружина ще й його паспорт взяла. Але він не поїхав і залишився вдома. А ось Наталя сильно постраждала, вона зараз перебуває в лікарні “.

Трагедія також забрала життя 19-річної Юлії та її 49-річної мами Ніни Ткаченко, яка працювала викладачем англійської мови у ліцеї.

Померла також 54-річна мешканка села Велика Доч Наталія Матяш.

Водій маршрутки – 47-річний Олександр Мартиненко – також загинув після зіткнення із фурою. Він лише минулого місяця разом із дружиною відзначили річницю весілля. У чоловіка залишилося двоє дітей.

Олександр був досвідченим водієм, останні чотири роки працював у компанії місцевого перевізника Калганова.

Планували весілля, але загинули в одній маршрутці: що відомо про жертв ДТП під Черніговом

Планували весілля, але загинули в одній маршрутці: що відомо про жертв ДТП під Черніговом

Нагадаємо, аварія сталася 7 грудня близько 7.55. Маршрутка їхала з Борзни до Чернігова через Сосницю. За останніми даними, загинули 13 людей, 7 перебувають у лікарнях Чернігова – вони у тяжкому та середньому стані.

Керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Василина казав  раніше, що одним із ймовірних факторів, який міг спричинити аварію є погодні умови. Василина також говорив, що з огляду на обставини аварії, фуру занесло на зустрічну смугу, де вона зіткнулася з маршруткою.

Поліція затримала водія вантажівки, яка не впоралася з керуванням і зіткнулася з маршруткою.

Джерело: Народна Правда