Як правильно вибрати пральну машинку

Як правильно вибрати пральну машинку
Автор Желізняк Олександр в Новини

Перше, що необхідно знати при правильному підході до вибору пральної машинки, це кількість грошей, яку можна витратити на покупку даного предмета побутової техніки.

Друге – які функції повинні бути в даній пральній машині, чи потрібна автоматична сушка, або в ній немає необхідності.

Loading...

Третє – яка машина вам потрібна – з фронтальним або горизонтальним завантаженням білизни.

Четверте – розмір машини, який насамперед залежить від площі квартири.

П’яте – скільки кілограмів пратимете в один прийом, від цього залежить вибір пральної машини за місткістю.

Шосте – слід порадитися з фахівцем, або з людиною, що купила модель пральної машини, що раніше сподобалася. Також можна скористатися опитувальниками інтернету. Виберіть кілька типів машин

Сьоме – порівняйте їх між собою.

Восьме – необхідно врахувати якість прання, наявність функції віджимання білизни, витрата енергії, що витрачається на одне прання.

Дев’яте – вибір надійного магазину, можна в інтернеті, тому що на машинку має надаватися гарантія. Найкраще вибирати дорогі фірмові магазини, що гарантують якість продукції та моделі, наприклад, як пральна машина Samsung.

Сушіння

Сушіння – це режим пральної машини, що йде за режимом віджиму. Температуру сушіння вибирає машина автоматично. При цьому враховується рівень завантаженості. Слід пам’ятати, що після сушіння гладити речі все ж таки необхідно, до того ж такий режим сильно зношує речі і веде до їх швидкого старіння. Це відбувається у зв’язку з пересушуванням тканини

Фронтальне завантаження

Така машина набагато дешевша за машину з вертикальним завантаженням. Гарно виглядає в інтер’єрі. І просто зручна у використанні, так як білизна поміщається в машину шляхом відкриття дверцят машини, процес прання можна спостерігати крізь скло.

Вертикальне завантаження

Білизна завантажується зверху шляхом відкриття кришки. Машина незамінна для маленької квартири, оскільки має невеликі розміри. Набагато дешевша за попередню модель і має неоціненну перевагу для тих, хто згадав, що забув випрати якусь річ. Тому що речі можна додавати в процесі самої прання.

Вбудована машина

Створюються переважно на замовлення, під дизайн інтер’єру. Є гібридом машини та раковини, яка розташовується зверху пральної машини, а точніше вбудована в неї.

Як вибрати місце

Переважно місцем установки пральної машини є ванна, кухня або коридор. Сьогодні можна вибрати машину під будь-яку квартиру. Розмір пральних машин коливається від великих (за мірками квартири), до досконалих малюків. По вертикалі найпростіша машинка близько вісімдесят сантиметрів, по горизонталі приблизно метр, глибину п’ятдесят вісім сантиметрів. Встановлюється на відстані 3-5 сантиметрів від стіни. Вузькі та маленькі машини мають відповідно менший розмір.

Завантаження

Вибирати кількість кілограмів завантаження слід виходячи з кількості проживаючих у сім’ї. Для трьох осіб і менш достатньо машини із завантаженням три кілограми, наприклад. Існують також машини з п’ятикілограмовим, семикилограмовим і дев’ятикілограмовим завантаженням. Важливою характеристикою пральної машини є показник ефективності прання, яке на машинках позначають літерами. A, B, C, D, E, F, G. Машинки класу A-B вибирають щадний тип прання, у них підвищена ефективність.

C, D, E – менший показник ефективності. І у машин класу F-G повна відсутність ефективності.

Віджимання

Віджим визначається також літерами від А до G. Якість віджиму впливає на вологість білизни і залежить від швидкості обертання барабана. Для кожного матеріалу вибирається частота обертання. Тому модель машини має бути з регулятором кількості обертів за хвилину. Так скажімо, 350 об/хв. – Достатньо для штучних тканин, 400-600 об./хв. – для білизни, що вимагає особливого прання та тонкої білизни, 800 об./хв. – ідеальний віджимання речей з натуральних тканин, 1000 об./хв. – речей з джинси або товстої щільної тканини, 1200 об/хв. – Для рушників, піжам, халатів. Варто подивитися на все перераховане вище уважно при покупці машинки.

Клас енергоспоживання

Дана характеристика також як і режим віджиму позначаються літерами від А до G. Де машини класу А найбільш економічні. Це дуже важливо, інакше рахунок за енергоспоживання може неприємно здивувати.

Функції пральної машини

Основні:

  • 95 градусів прання для натуральних тканин
  • 60 градусів прання для штучних
  • 60 градусів прання для тонких тканин;
  • 40 градусів прання для шерстяних виробів.

Режими:

  • Дбайливе прання
  • Ручне прання
  • М’яка шерсть
  • Половинне завантаження
  • Економічне прання

Інші функції:

Автоматичне охолодження води, щоб уникнути корозії труб. 

Самоочисний фільтр для усунення засорів

Наявність шуфлядок для миючих засобів, куди можна засипати порошок, відбілювач та кондиціонер. Пральна машинка автоматично вибере, що та коли використовувати.

Визначившись із функціями та режимами, слід пам’ятати, що ціна на пральну машину залежить саме від них. Скільки буде функцій, так і вартість. З функціями розібралися, а як вибрати надійну машину не на рік чи два, якій фірмі повірити. За статистикою найбільш довговічні австрійські та шведські моделі, потім німецькі, італійські та корейські пральні машини. Найменше прослужить машина, зібрана в Китаї.

Отже, розглянувши основні особливості пральної машини, можна йти в магазин і робити свій вибір. Успіхів!

Джерело: Народна Правда