Зеленський не став розкривати подробиці переговорів глав США та РФ до розмови з Байденом

Зеленський не став розкривати подробиці переговорів глав США та РФ до розмови з Байденом
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Президент України Володимир Зеленський позитивно оцінив розмову президентів США та Російської Федерації Джо Байдена та Володимира Путіна. Деталі він обіцяє розкрити після розмови із американським президентом.

Таку заяву він зробив під час спільного виступу з прем’єр-міністром Республіки Хорватія Андрієм Пленковичем.

Loading...

“Я вважаю, що це позитивно, що президент США розмовляв із президентом РФ”, – заявив Зеленський у ході брифінгу.

Він також додав, що деталі розмови він має намір прокоментувати після розмови з Байденом. За його словами, діалог відбудеться завтра, оскільки такий час запропонувала американська сторона:

“Перемога України в тому, що США завжди підтримували Україну. Найголовніше, ми бачимо, що є особиста реальна реакція та особиста роль Байдена у врегулюванні війни на Сході нашої держави”.

У Росії заговорили про участь США у нормандському форматі врегулювання ситуації на сході України. Зокрема, виконуючий обов’язки директора Третього європейського департаменту МЗС Росії Олег Красницький заявив, що Німеччина та Франція навряд чи будуть проти.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба прокоментував переговори між президентами США Джо Байденом та президентом РФ Володимиром Путіним. Він заявив, що розмова дозволила розпочати «стримування та деескалацію»: «Сам собою контакт служить стримуванням та деескалацією. Ми цінуємо вирішальну дипломатичну участь США у зусиллях повернення Росії за стіл переговорів».

Джерело: Народна Правда