Скандальний російський репер Баста знову їде з концертами до України

Скандальний російський репер Баста знову їде з концертами до України
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Скандальний російський репер Баста (Василь Вакуленко) збирається до України з двома концертами. При цьому в СБУ кажуть, що в’їзд російському артисту в країну вже не заборонено.

Про це пише Обозреватель.

Виступи анонсують у Харкові та Києві. Видання зазначає, що у столичному Stereo Plaza репер має виступити 19 грудня, а у харківському Палаці Спорту – на два дні раніше.

У СБУ підтверджують, що Вакуленко справді порушував українське законодавство, відвідавши окупований Крим через російський кордон, але це було давно. Він отримав заборону на в’їзд, яка діяла три роки. Протягом цього періоду нових дій на шкоду українським національним інтересам Баста не робив. Таким чином, обмеження проти нього не було продовжено і тепер гастролі артиста в Україні є законними.

Зазначимо, цього року Баста вже виступав в Україні. Влітку він дав концерт у одеському клубі “Ібіца”.

Максим Галкін потрапив до “чорного списку” міністерства культури та інформаційної політики України. Російському артисту заборонили в’їзд до країни. Раніше Галкін потрапив до бази “Миротворця” через свої поїздки до окупованого Криму з порушенням державного кордону України.

Джерело: Народна Правда