Помер перший пацієнт із «Омікроном»

Помер перший пацієнт із «Омікроном»
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Від нового штаму коронавірусу “Омікрон” помер щонайменше один пацієнт. Першу смерть від “нового” варіанта COVID-19 зафіксували у Великій Британії.

Про це пише Sky News із посиланням на прем’єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона.

“На жаль, так, “омікрон” призводить до госпіталізацій, і, на жаль, підтверджено, що принаймні один пацієнт помер від “омікрону””, – сказав Джонсон.

Він зауважив, що людям варто «відставити убік» ідею про те, що це м’якша версія вірусу, і визнати швидкість, з якою він поширюється серед населення. На думку прем’єр-міністра, «найкраще, що зараз можна зробити», — це якнайшвидше пройти ревакцинацію.

Нагадаємо, Україна з 3 грудня заборонила в’їзд іноземцям та особам без громадянства, які прибули з ПАР, Ботсвани, Зімбабве, Намібії, Лесото, Есватині, Мозамбіку, Малаві, а також тих, хто знаходився на території цих країн не менше 7 днів протягом останніх 14 днів. Заборона пов’язана з поширенням нового штаму коронавірусу Омікрон.

Штам коронавірусу “Омікрон”, що викликає COVID-19, ймовірно, отримав принаймні одну зі своїх мутацій, взявши фрагмент генетичного матеріалу від застуди вірусу. За даними дослідників, застудний вірус перебуває у тих самих інфікованих клітинах.

З 13 грудня в Діі стартує бета-тестування послуги для отримання так званої тисячі за вакцинацію від COVID-19. Вже 1 348 137 користувачів скористалися цим.

Джерело: Народна Правда