У Росії 18-річний хлопець влаштував бійню у жіночому монастирі: перші подробиці

У Росії 18-річний хлопець влаштував бійню у жіночому монастирі: перші подробиці
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

18-річний Владислав Струженков підірвав себе на вході до православної гімназії при Серпухівському жіночому монастирі (Московська область, РФ).

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Loading...

На момент нападу всередині молилися семеро дітей. У шістьох контузія, один із них — закрита черепно-мозкова травма, його госпіталізовано.

Нападник все ще знаходиться всередині. Як повідомляє прокуратура МО, зараз на місці чекають загін саперів. За попередньою інформацією, спочатку він подавав ознаки життя, але потім затих. Наближатися до нього бояться через ризик знаходження ще однієї бомби.

За останньою інформацією, Струженкову, який здійснив самопідрив у серпухівському монастирі, відірвало ногу. Охоронець зробив йому перев’язку, відкинувши подалі мачете та трубу (може бути частиною СВУ). Хлопець від травм помер.

«Перед заняттями в учнів на першому поверсі у фойє проходить молитва. Сьогодні вона була присвячена Андрієві Первозваному. У цей момент на територію гімназії прийшов цей юнак. Основну частину вестибюлю було закрито дверима, і він не зміг потрапити до зали, де йшла молитва, а зробив підрив за дверима», – розповів головний редактор порталу Oka.fm Дмитро Староверов.

Він також зазначає, що осколкове поранення внаслідок вибуху отримав 15-річний підліток, ще у кількох дітей менш серйозні поранення.

Джерело: Народна Правда