Американська поліція перевірить телефон Болдуіна у справі вбивства Хатчінс

Американська поліція перевірить телефон Болдуіна у справі вбивства Хатчінс
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Американська поліція отримала ордер на доступ до телефону актора Алека Болдуіна у справі загибелі оператора Галини Хатчінс.

Про це повідомляє CNN.

В ордері йдеться, що правоохоронцям потрібно отримати повідомлення, дані про дзвінки, фотографії та відео, пов’язані зі зйомками вестерну “Ржавчина”. Ця інформація може бути корисною для слідства, копи перевірять, чи Болдуїн не видаляв якийсь контент.

Нещодавно голлівудський актор Алек Болдуін в інтерв’ю AВС заявив , що не натискав на спусковий гачок пістолета, з якого було застрелено оператора Галіну Хатчинс.

Нагадаємо, Дональд Трамп-молодший вирішив заробити на трагедії , яка розігралася на знімальному майданчику фільму «Іржавиця», де відомий актор Алек Болдуїн застрелив оператора Галину Хатчінс, а також поранив режисера Джоела Соуса. Син екс-президента Дональда Трампа на своєму сайті продає футболки з написами: “Зброя не вбиває людей, Алек Болдуїн вбиває людей”. Як відомо, родина Трампів не любить Болдуїна, адже він виступав проти Дональда Трампа, Національної стрілецької асоціації та інших активістів за права на зброю.

У протоколі суду американського Санта Фе у справі про вбивство Алеком Болдуїном Галини Хатчинс на зйомках фільму «Ржавчина», а також поранення режисера вказується , що голлівудський актор не знав про те, чи в реквізитному пістолеті були бойові патрони.

Джерело: Народна Правда