Морози, сніг та сильний вітер: погода в Україні на День святого Миколая

Морози, сніг та сильний вітер: погода в Україні на День святого Миколая
Автор Романова Марі в Новини/Погода

Синоптик Наталка Діденко озвучила прогноз погоди на 18 грудня в Україні. У суботу буде волого та хмарно, можливі опади, а протистояння антициклону та циклонів принесе у неділю сильний вітер.

Про це вона пише у Facebook.

Loading...

За її словами, опади залежатимуть від температури повітря у регіоні, десь буде сніг, а десь дощ.

У Києві у вихідні буде сиро, часом мокрий сніг, можливо, з дощем або туманом. На Миколу у столиці очікується сильний штормовий вітер.

Температура повітря вночі від 1 морозу до 1 тепла, вдень у суботу близько нуля, в неділю тимчасово тепліше до 3 градусів тепла.

З вівторка, з 21 грудня, якраз на день зимового сонцестояння, в Україну почнуть заходити суттєві морози, прийде справжнє похолодання.

Завідувач відділу прикладної метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту, кандидат географічних наук Віра Балабух каже , що погода в Україні взимку буде теплішою за попередні роки. Опади випадатимуть переважно у вигляді дощу.

Директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда раніше зазначав, що клімат в Україні в наступні 100 років стане спекотнішим. У середніх широтах, не кажучи вже про південні регіони, зими не буде зовсім.

Завідувач відділу кліматичних досліджень та довгострокові прогнози погоди Українського гідрометеорологічного інституту НАН Вазіра Мартазінова розповіла, що погода в Україні на Новий рік 2022 року буде безсніжною, але морозною. За прогнозом погоди, температура повітря опуститься до позначки -15 градусів.

Завідувач відділу прикладної метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС України та НАН України Віра Балабух каже, що приблизно 60% зимового періоду буде аномально тепло, проте 40% часу – буде холодно і часом навіть дуже холодно.

Джерело: Народна Правда
Теги: