“Я співав гімн України 35 разів”: Марко Девіч заявив, що пишається українським громадянством

”Я співав гімн України 35 разів”: Марко Девіч заявив, що пишається українським громадянством
Автор Желізняк Олександр в Новини/Спорт

Колишній нападник Марко Девіч згадав рік, коли ухвалив рішення змінити громадянство Сербії та стати українцем. Футболіст не шкодує про такий вчинок.

Про це повідомляє Football Hub.

Нагадаємо, футболіст улітку 2008 року змінив сербське громадянство на українське. Марко не шкодує, що тоді ухвалив саме таке складне рішення:

“Я сьогодні з українським паспортом почуваюся дуже добре. Україна мене прийняла, дала можливості… Ніколи не шкодував про це. Рішення змінити громадянство було важким, але правильним”,
– сказав екс-форвард Металіста.

Вперше думка про зміну паспорта спала на думку Девічу ще при виступах у харківському Металісті. У сезоні-2007/2008, коли Марко став найкращим бомбардиром УПЛ, а харків’яни взяли бронзові медалі.

Нападник не викликав інтересу з боку тренерів збірної Сербії. Тоді Красніков запитав гравця, чи не думав він про зміну громадянства. Після довгих роздумів та розмов із сім’єю футболіст ухвалив рішення на користь України.

Девіч із теплотою згадує виступи за синьо-жовту національну команду, з повагою ставиться до країни, де виступав, тому вивчив та співав гімн України напередодні ігор.

“У збірній України мене прийняли чудово. Я вдячний усім українцям за цю можливість. Мене ще в Сербії виховали викладатися на максимум. Співав гімн України 35 разів. Завжди були розмови в пресі, чи хтось уміє співати. На відео можна подивитися, що я співав гімн, І народу було приємно”, – розповів натуралізований серб.

Джерело: Народна Правда