“Гроші не пахнуть”: Каменських знялася з Олександром Реввою та нарвалася на критику фанатів

”Гроші не пахнуть”: Каменських знялася з Олександром Реввою та нарвалася на критику фанатів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Українська зірка Настя Каменських (NK) записала відео із російським виконавцем Олександром Реввою (Артур Пірожков). Не всім її шанувальникам це сподобалося.

Як відомо, російський шоумен, резидент Comedy Club, актор і співак Олександр Ревва неодноразово виступав в Україні на приватних вечірках. Публічно він ніколи не висловлювався про агресію Росії проти України.

У березні 2022 року Артур Пірожков уперше виступить у “Палаці спорту”.

“Гроші не пахнуть”: Каменських знялася з Олександром Реввою та нарвалася на критику фанатів

 

@nkofficial

@arthurpirozhkov 🤣😂🤣😂🤣

♬ Я танцюю дивись – NK

@nkofficial

@arthurpirozhkov ☺️☺️☺️

♬ Khochesh – Arthur Pirozhkov & Klava Koka

Гітарист російського гурту «Город 312» Олександр Ільчук отримав заборону на відвідування України, яка діятиме 3 роки. Напередодні його розгорнули на кордоні в аеропорту Бориспіль.

Як повідомлялося раніше, скандальний російський репер Баста (Василь Вакуленко) збирається до України з двома концертами. При цьому в СБУ кажуть, що в’їзд російському артисту в країну вже не заборонено.

Максим Галкін потрапив до “чорного списку” міністерства культури та інформаційної політики України. Російському артисту заборонили в’їзд до країни. Раніше Галкін потрапив до бази “Миротворця” через свої поїздки до окупованого Криму з порушенням державного кордону України.

Джерело: Народна Правда