У Росії допустили розміщення ядерної зброї у Білорусі

У Росії допустили розміщення ядерної зброї у Білорусі
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Якщо США та НАТО відмовляться обговорювати з Росією її пропозиції щодо гарантій безпеки, будуть розглядатися всі можливі варіанти дій у відповідь.

Із погрозами виступив заступник глави МЗС РФ Андрій Руденко. Так він прокоментував можливість розмістити у Білорусії ядерну зброю, пише РИА Новости.

Loading...

Як відомо, напередодні глава Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Мінськ запропонує розмістити РФ ядерну зброю на своїй території, якщо НАТО піде на аналогічний крок у Польщі. Аналогічну заяву зробив також і глава МЗС Білорусії Володимир Макей, в інтерв’ю він заявив, що Мінськ розглядає можливість розміщення на своїй території ядерної зброї за загрози з боку НАТО.

“Усі питання розглядаються в комплексі. Ми чули такі пропозиції з боку наших білоруських союзників. Усі варіанти розглядатимуться, але багато, як я вже сказав, залежатиме від тієї реакції, яку ми очікуємо отримати від США та блоку НАТО”, – сказав Руденко. 

Олександр Лукашенко заявив, що білоруські силовики цього року нібито запобігли 10 спробам здійснити теракти в країні. Він заявив, що планували теракти ті, хто зараз перебуває під заступництвом, зокрема України.

Джерело: Народна Правда