В Італії заявили, що ЄС не може запровадити санкції проти Росії у газовій сфері

В Італії заявили, що ЄС не може запровадити санкції проти Росії у газовій сфері
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Прем’єр-міністр Італії Маріо Драгі заявив, що Європейський Союз наразі не має можливостей для запровадження санкцій у газовій сфері проти Росії.

Таку заяву він зробив під час прес-конференції за підсумками року, пише Agenzia Nova.

“Сьогодні ми маємо лише деякі фактори економічного стримування. Але якщо ми хочемо прийняти санкції, які включають і газ, чи достатньо ми сильні, щоб це зробити? Настав час? Відповідь – ні”, – сказав Драгі.

За його словами, лідери ЄС мають вести діалог з російським президентом Путіним: “У них (переговорах – ред.) розвиток подій, можливо, не призведе до успіху. Незворотні рішення все ще можливі”.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров застерігає Україну від нібито військової конфронтації: “У нас є всі необхідні можливості, щоб забезпечити належну, зокрема військово-технічну відповідь на будь-які провокації, які можуть навколо нас розгортатися».

Напередодні міністр оборони Російської Федерації Сергій Шойгу заявив про те, що американські приватні військові компанії готують провокацію на Донбасі із застосуванням хімічних компонентів. На інсинуацію вже відповіли у Пентагоні.

Північноатлантичний Альянс відреагував на розміщення Росією військ біля кордонів з Україною — призвів до підвищеної бойової готовності Сили швидкого реагування, загальна чисельність яких становить 40 тисяч військовослужбовців.

Джерело: Народна Правда