За кого зараз проголосували б українці: свіжий рейтинг Зеленського

За кого зараз проголосували б українці: свіжий рейтинг Зеленського
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Якби найближчим часом в Україні відбулися вибори президента, то 24,2% українців проголосували б за чинного главу держави Володимира Зеленського (серед тих, хто голосуватиме та визначився з вибором).

Дані опитування Соціологічної групи ” Рейтинг ” показують, що Петра Порошенка готові підтримати лише 13,7% респондентів.

Юлію Тимошенко – 9,6%, Юрія Бойка – 9,2%.

Рейтинг партій очолює партія «Слуга народу», яку готові підтримати 19,2% серед тих, хто голосуватиме та визначився з вибором. За партію “Європейська солідарність” – 14,1%, “Батьківщина” – 11,1%, “Опозиційна платформа – За життя” – 10,5%.

За кого зараз проголосували б українці: свіжий рейтинг ЗеленськогоЗа кого зараз проголосували б українці: свіжий рейтинг Зеленського

Опитування, проведене компанією SOCIS, показало , що майже 64% українців виступають проти другого президентського терміну Володимира Зеленського.

Дані Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) свідчать про те, що якби президентські вибори відбулися у грудні 2021 року, перемогу здобув би чинний президент Володимир Зеленський. Його готові підтримати 27,1% виборців серед тих, хто визначився із вибором.

Електоральний рейтинг президента Володимира Зеленського за останні кілька місяців знизився , при цьому його однаково готові повторно обрати на цю посаду.

Напередодні Київський міжнародний інститут соціології наголошував на тому , що рейтинг Зеленського порівняно з вереснем 2021 року впав на 9% — у вересні за нього готові були голосувати 33,3% тих, хто визначився.

У вересні українці готові були підтримати на виборах до Верховної Ради п’ять політичних сил.

Джерело: Народна Правда