“Заробив, поки служив Путіну на Донбасі”: у екс-главаря “ДНР” знайшли дорогу квартиру в Дубаї

”Заробив, поки служив Путіну на Донбасі”: у екс-главаря “ДНР” знайшли дорогу квартиру в Дубаї
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Команда розслідувачів Олексія Навального заявила, що депутат Держдуми від “Єдиної Росії”, колишній так званий прем’єр ДНР Олександр Бородай володіє апартаментами в Дубаї, які не вказані в його декларації.

Розслідування про це опубліковано у Youtube-каналі Олексія Навального.

За даними бази даних власників нерухомості в Дубаї, які наводять соратники Навального, російському парламентарію належить 104-метрова квартира у житловому комплексі Grandeur Residences, розташованому на штучному острові Палм-Джумейра у формі пальми.

За інформацією розслідувачів, Бородай купив це житло у 2015 році – наступного року після того, як пішов з посади прем’єра так званої “ДНР”. За оцінкою команди Навального, вартість апартаментів складає 450 тисяч євро.

Російський опозиціонер Олексій Навальний, який зараз перебуває у в’язниці, отримав головну премію Євросоюзу в галузі прав людини. Європарламент присудив Навальному премію імені Сахарова “За свободу думки”.

Україна запровадила санкції проти семи співробітників Федеральної служби безпеки Росії. Обмеження були запроваджені при отруєнні російського опозиціонера Олексія Навального.

Джерело: Народна Правда