Чи буде сніг на Новий рік: свіжий прогноз

Чи буде сніг на Новий рік: свіжий прогноз
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

Синоптики розповіли, чи варто чекати на сніг на Новий рік. 31 грудня та 1 січня в Україні очікується у більшості регіонів плюсова температура, отже, навіть якщо буде сніг, він буде мокрим.

Про це повідомляють дані на Gismeteo.

31 грудня та 1 січня опади будуть по всіх регіонах. В Україні очікується плюсова температура, а через це буде дощ зі снігом та хмарна погода.

Чи буде сніг на Новий рік: свіжий прогноз

Чи буде сніг на Новий рік: свіжий прогнозЧи буде сніг на Новий рік: свіжий прогнозЧи буде сніг на Новий рік: свіжий прогнозЧи буде сніг на Новий рік: свіжий прогноз

Новорічна ніч з 31 грудня на 1 січня буде в Україні досить холодною . Подекуди температура повітря опуститься до 17-25 градусів морозу.

Завідувач відділу прикладної метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту, кандидат географічних наук Віра Балабух каже , що погода в Україні взимку буде теплішою за попередні роки. Опади випадатимуть переважно у вигляді дощу.

Директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда раніше зазначав, що клімат в Україні в наступні 100 років стане спекотнішим. У середніх широтах, не кажучи вже про південні регіони, зими не буде зовсім.

Завідувач відділу кліматичних досліджень та довгострокові прогнози погоди Українського гідрометеорологічного інституту НАН Вазіра Мартазінова розповіла, що погода в Україні на Новий рік 2022 року буде безсніжною, але морозною. За прогнозом погоди, температура повітря опуститься до позначки -15 градусів.

Завідувач відділу прикладної метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС України та НАН України Віра Балабух каже, що приблизно 60% зимового періоду буде аномально тепло, проте 40% часу – буде холодно і часом навіть дуже холодно.

Джерело: Народна Правда