Із США до Європи прибули перші винищувачі НАТО F-35: відео

Із США до Європи прибули перші винищувачі НАТО F-35: відео
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

До Великобританії (авіабаза Лейкенхіт) прибули американські винищувачі F-35. Про це повідомляє прес-служба Повітряного командування НАТО.

«Довгоочікуване прибуття F-35 означає, що авіабаза Лейкенхіт стала першою базою ВПС США в Європі, на якій дислокуватимуться літаки нового п’ятого покоління», – йдеться у повідомленні.

Loading...

За словами командувача ВПС США в Європі та Африці Джефа Харрігіана, 495-а авіаескадрилья «Валькірії» стане піонером у просуванні F-35 по всій Європі.

Відомо, що авіаескадрилья “Валькірії” складатиметься з 24 винищувачів п’ятого покоління.

Раніше анонсувалося, що передислокація 495-ї винищувальної ескадрильї зі США до Європи має завершитись узимку 2021/2022 років.

Росія продовжує посилювати угруповання своїх військ поблизу кордонів України. Розвідка помітила додаткові сили у вигляді танків та системи протиповітряної оборони.

Російський президент Володимир Путін висловився про майбутнє України. У ході прес-конференції він заявив, що мінські угоди мають на увазі автономію Донбасу.

До цього російський президент Володимир Путін заявив, що ситуація на кордоні з Україною розвиватиметься залежно від дій США. Путін наголошував, що в США поки що позитивна реакція на його пропозиції щодо України. Нагадаємо, якщо коротко, то суть пропозицій РФ полягає в тому, що Росія та США не використовують територію інших країн для підготовки чи здійснення нападу одна на одну. НАТО зобов’язується виключити подальше розширення та приєднання до альянсу України.

У ході цієї ж прес-конференції Путін вперше визнав роль Росії у війні на Донбасі. Він нібито «мусив щось робити» у 2014 році.

Джерело: Народна Правда