Лавров заявив, що США хочуть влаштувати війну в Україні, щоб убити у Росії конкурента

Лавров заявив, що США хочуть влаштувати війну в Україні, щоб убити у Росії конкурента
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров звинуватив США у спробі спровокувати “малу війну” в Україні. За його словами, Вашингтон накачує Україну зброєю, підживлюючи мілітарні настрої.

Такі заяви він зробив у своєму інтерв’ю.

Лавров прокоментував інформацію України та заходу про нарощування російських військ, заявивши, що вони (російські війська) знаходяться на своїй території:

“Вони (США – ред.) накачують озброєння. Вихваляються, що поставили (в Україну – ред.) боєприпаси та ударні системи на 2,5 млрд доларів. Я не виключаю, що є бажання підживити мілітаристські настрої, зробити маленьку війну, потім звинуватити нас, щоб запровадити нові санкції, щоб придушувати наші конкурентні здібності”.

Як повідомлялося раніше, у разі зазіхання Росії на суверенітет України США можуть ввести проти неї санкції, яких ще ніхто не бачив.

Російсько-окупаційні війська на Донбасі цілодобово нарощують заходи бойової підготовки. Здійснюються стрілянини, зокрема, з використанням «Градів», гаубиць та танків.

Росія продовжує посилювати угруповання своїх військ поблизу кордонів України. Розвідка помітила додаткові сили у вигляді танків та системи протиповітряної оборони.

Російський президент Володимир Путін висловився про майбутнє України. У ході прес-конференції він заявив, що мінські угоди мають на увазі автономію Донбасу.

До цього російський президент Володимир Путін заявив, що ситуація на кордоні з Україною розвиватиметься залежно від дій США. Путін наголошував, що в США поки що позитивна реакція на його пропозиції щодо України. Нагадаємо, якщо коротко, то суть пропозицій РФ полягає в тому, що Росія та США не використовують територію інших країн для підготовки чи здійснення нападу одна на одну. НАТО зобов’язується виключити подальше розширення та приєднання до альянсу України.

У ході цієї ж прес-конференції Путін вперше визнав роль Росії у війні на Донбасі. Він нібито «мусив щось робити» у 2014 році.

Джерело: Народна Правда