“Ломаченко піде назавжди”: промоутер назвав умову

”Ломаченко піде назавжди”: промоутер назвав умову
Автор Желізняк Олександр в Новини/Спорт

Президент промоутерської компанії Top Rank Тодд Дюбеф займається організацією поєдинку Василя Ломаченка з австралійцем Джорджем Камбососом.

На його думку, український боксер є надзвичайно обдарованим і має всі можливості зійти на трон абсолютного чемпіона:

“Ломаченко – особливий, він неймовірно обдарований. Коли він вроним Коммі, він не хотів йти і добивати його. Він дивився у бік рефері, щоб той врятував ганця. Це риса справжнього спортсмена та його високого класу. Він уже не завдав жорстких ударів по голові Комі”.

Тодд Дюбеф також додав, що Ломаченко чудово бачить усе, що відбувається у рингу:

“Погляньте на його роботу ніг – все філігранно. Погляньте на його руки – вони синхронізовані. Його рухливість також на неймовірному рівні. Ще деякий час він буде в боксі. Але потім він піде – дійсно піде назавжди”, – сказав він в інтерв’ю Sky Sports. .

Як повідомлялося раніше, комісія у справах спорту штату Нью-Йорк усунула українського боксера Василя Ломаченка після перемоги над Річардом Коммі. Нагадаємо, Ломаченко переміг одноголосним рішенням суддів. Лише 12% ударів Коммі виявилися точними. Цей бій багато хто запам’ятає ще й по скандалу, який стався згодом. Після перемоги Ломаченко підняв прапор Аккермана (Бєлгорода-Дністровського) – свого рідного міста, а не прапор України.

Джерело: Народна Правда