“Там сьогодні постійно проходять навчання”: Данілов заявив, що Росія робить плацдарм із Криму

”Там сьогодні постійно проходять навчання”: Данілов заявив, що Росія робить плацдарм із Криму
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов заявив, що Росія перетворює на плацдарм окупований Крим. У той же час на окупований півострів переселили понад півмільйона громадян Росії.

Про це йдеться у матеріалі “Крим.Реалії”.

За словами Данілова, українська розвідка володіє інформацією про 600 тисяч перевезених з Росії до окупованого Криму російських громадян:

“Для чого вони заходили до Криму, це вони і роблять – плацдарм, щоб повністю мати вплив саме в цьому регіоні. Там іде повністю зараз переозброєння. Там сьогодні постійно проходять навчання”.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров звинуватив США у спробі спровокувати маленьку війну в Україні. За його словами, Вашингтон накачує Україну зброєю, підживлюючи мілітарні настрої.

Як повідомлялося раніше, у разі зазіхання Росії на суверенітет України США можуть ввести проти неї санкції, яких ще ніхто не бачив.

Російсько-окупаційні війська на Донбасі цілодобово нарощують заходи бойової підготовки. Здійснюються стрілянини, зокрема, з використанням «Градів», гаубиць та танків.

Росія продовжує посилювати угруповання своїх військ поблизу кордонів України. Розвідка помітила додаткові сили у вигляді танків та системи протиповітряної оборони.

Російський президент Володимир Путін висловився про майбутнє України. У ході прес-конференції він заявив, що мінські угоди мають на увазі автономію Донбасу.

До цього російський президент Володимир Путін заявив, що ситуація на кордоні з Україною розвиватиметься залежно від дій США. Путін наголошував, що в США поки що позитивна реакція на його пропозиції щодо України. Нагадаємо, якщо коротко, то суть пропозицій РФ полягає в тому, що Росія та США не використовують територію інших країн для підготовки чи здійснення нападу одна на одну. НАТО зобов’язується виключити подальше розширення та приєднання до альянсу України.

У ході цієї ж прес-конференції Путін вперше визнав роль Росії у війні на Донбасі. Він нібито «мусив щось робити» у 2014 році.

Джерело: Народна Правда