У США пригрозили Росії «небаченими» санкціями у разі вторгнення в Україну

У США пригрозили Росії «небаченими» санкціями у разі вторгнення в Україну
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У разі зазіхання Росії на суверенітет України, США можуть ввести проти неї санкції, яких ще ніхто не бачив.

Про це заявила в інтерв’ю CBS американський віце-президент Камала Харріс.

Вона нагадала, що США ведуть із Росією прямі переговори:

«Ми абсолютно ясно дали зрозуміти, що Росія не повинна порушувати суверенітет України, що ми маємо стояти і ми стоїмо за її територіальну цілісність. Ми працюємо з нашими союзниками щодо цього, і ми дуже чітко дали зрозуміти, що готові запровадити санкції, яких ви раніше не бачили».

При цьому вона не стала говорити про конкретні санкції і про те, чи будуть вони спрямовані проти Путіна особисто.

Російсько-окупаційні війська на Донбасі цілодобово нарощують заходи бойової підготовки. Здійснюються стрілянини, зокрема, з використанням «Градів», гаубиць та танків.

Росія продовжує посилювати угруповання своїх військ поблизу кордонів України. Розвідка помітила додаткові сили у вигляді танків та системи протиповітряної оборони.

Російський президент Володимир Путін висловився про майбутнє України. У ході прес-конференції він заявив, що мінські угоди мають на увазі автономію Донбасу.

До цього російський президент Володимир Путін заявив, що ситуація на кордоні з Україною розвиватиметься залежно від дій США. Путін наголошував, що в США поки що позитивна реакція на його пропозиції щодо України. Нагадаємо, якщо коротко, то суть пропозицій РФ полягає в тому, що Росія та США не використовують територію інших країн для підготовки чи здійснення нападу одна на одну. НАТО зобов’язується виключити подальше розширення та приєднання до альянсу України.

У ході цієї ж прес-конференції Путін вперше визнав роль Росії у війні на Донбасі. Він нібито «мусив щось робити» у 2014 році.

Джерело: Народна Правда