Випав із вікна абсолютно голим: у Москві знайшли мертвим ідеолога російського націоналізму, який підтримував “ДНР/ЛНР”

Випав із вікна абсолютно голим: у Москві знайшли мертвим ідеолога російського націоналізму, який підтримував “ДНР/ЛНР”
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Загинув засновник скандального російського сайту «Спутник и Погром» Єгор Просвірнін – ідеолог російського націоналізму, який відкрито підтримував республіки на Донбасі.

Російські ЗМІ повідомляють, що Просвірін випав із вікна квартири у центрі Москви.

Loading...

Про те, що блогер помер у Twitter, повідомив політик Роман Юнеман з посиланням на його дружину. Вона вже впізнала тіло чоловіка.

Також повідомляється, що у момент падіння блогер був без одягу. Є інформація про те, що у квартирі лаялися, а Просвірін перебував у наркотичному сп’янінні. Передсмертну записку блогера не знайшли.

Нагадаємо, влітку 2017 року Роскомнагляд на вимогу Генпрокуратури заблокував сайт «Спутник и Погром» за «поширення інформації екстремістського та терористичного характеру». 2015 року силовики приходили з обшуком до Просвіріна, він був фігурантом кримінальної справи за «екстремістською» статтею 282 КК. Сам він зізнавався, що справа пов’язана з його підтримкою народних республік на Донбасі та нинішньою політикою РФ щодо «зливу Новоросії»:

“Мене намагаються посадити згідно з постановою, прийнятою після експертизи від 13 серпня. Це може бути пов’язано з тим, що починають «закривати» Новоросію… Її штовхають назад на Україну. Її ніби зливають під Ріната Ахметова, звідти йдуть абсолютно однозначні повідомлення про те, що ключові пости готують для його людей».

 

Джерело: Народна Правда