Netflix відповів Ткаченко з приводу неприйнятного образу Українки в серіалі "Емілі в Парижі"

Netflix відповів Ткаченко з приводу неприйнятного образу Українки в серіалі "Емілі в Парижі"
Автор Желізняк Олександр в Новини

В мережі розгорівся скандал через другий сезон серіалу “Емілі в Парижі”, в якому з’явився новий персонаж – дівчина з Києва на ім’я Петра. Її зобразили вкрай недалекою і схильною до крадіжок. Міністр культури Олександр Ткаченко написав листа в Netflix, в якому виклав кілька зауважень, і отримав відповідь.

Про це він розповів dev.ua.

“Відповідь Netflix на мій лист щодо образу українки в серіалі „Емілі в Парижі“ достатньо дипломатична. Подякували за зворотний зв’язок. Але про стурбованість українських глядачів зображенням українки почуто. Домовились, що у 2022 році будемо більш в тісному контакті, аби упередити подібні випадки”, – заявив сказав чиновник.

Netflix відповів Ткаченко з приводу неприйнятного образу Українки в серіалі "Емілі в Парижі"

Українка з серіалу “Емілі в Парижі” (кадр з фільму)

Ткаченко вважає, що, хоча таке некоректне зображення українки в серіалі художнє, ми всі маємо право на обурення. Оскільки така ситуація впливає на імідж України за кордоном.

Він також сподівається на те, що при подальших зйомках серіалів і фільмів компанія Netflix буде враховувати ставлення українців до таких художніх персонажів.

Нагадаємо, з’явився список найпопулярніших фільмів на Netflix, які зараз дивляться у всьому світі і в Україні. У цьому списку є комедії, жахи, фантастика, художні фільми та анімаційні.

Ми також писали про те, що новий Південнокорейський серіал “Поклик пекла” побив рекорд “Гри в кальмара” на Netflix. Популярне шоу почали показувати з 19 листопада. При цьому за менше ніж тиждень серіал зібрав понад 43 млн годин переглядів.

У серіалі розповідається про надприродних істот, які забирають людей в пекло. Режисер нового серіалу був номінований на міжнародному кінофестивалі в Мельбурні за свій відомий фільм жахів “Поїзд в Пусан”, який вийшов в 2016 році.

Джерело: Народна Правда