Данілов заявив, що Путін хоче, щоб Україна розвалилася на частини

Данілов заявив, що Путін хоче, щоб Україна розвалилася на частини
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов заявив, що президент РФ Володимир Путін прагне розвалити Україну на частини. Це першочергове завдання Путіна.

Відповідну заяву Данілов зробив в інтерв’ю “Сьогодні”.

Loading...

“Є складне питання, пов’язане з Кримом. Після того, як Путін захопив Крим, йому треба зафіксувати цю ситуацію. Щоб цю ситуацію зафіксувати, він хоче, щоб наша країна припинила існування в тих межах, у яких вона існує сьогодні. Це завдання для нього номер один”, – розповів секретар РНБО.

За словами Данілова, “втілити задумане” Путін хоче шляхом внутрішньої дестабілізації в Україні.

“За допомогою внутрішньої дестабілізації досягти, щоб країна розвалилася на дві-три частини. Це те, чого прагне Путін. Це завдання, яке стоїть на першому місці. І саме за допомогою внутрішньої дестабілізації”, – пояснив Данілов.

Він зазначив, якщо РФ не вдасться здійснити свою мету, тоді як варіант може використовуватись зброєю.

“Але ми до цього готові”, – резюмував секретар РНБО.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов заявив , що Росія перетворює на плацдарм окупований Крим. У той же час на окупований півострів переселили понад півмільйона громадян Росії.

Данілов також заявив , що президент РФ Володимир Путін прагне знищити Україну. Проте серйозного ризику неминучого вторгнення наразі немає.

Джерело: Народна Правда