Офіс Генерального прокурора повідомив Стефанчуку про підозру для Порошенка

Офіс Генерального прокурора повідомив Стефанчуку про підозру для Порошенка
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Офіс генерального прокурора повідомив голові Верховної Ради Руслану Стефанчуку про підозру народному депутату Петру Порошенку у державній зраді.

Про це УНН підтвердили в прокуратурі.

Loading...

Там кажуть, що направили до Ради відповідного листа. Також, через неявку Порошенка до ДБР, копію підозри та пам’ятку про процесуальні права та обов’язки підозрюваного було направлено до Апарату парламенту.

“Виконувач обов’язків генерального прокурора повідомив голову Верховної Ради України про повідомлення про підозру народному депутату відповідним листом, надісланим безпосередньо 20 грудня 2021 року”, – повідомили у прокуратурі.

Нагадаємо, напередодні нардеп від “Європейської солідарності” Ірина Геращенко заявляла про нібито порушення прокуратурою закону у процесі оголошення підозри Порошенка:

“Стаття 482-2 КПК України вимагає…” орган або посадові особи, які затримали народного депутата України, повідомили йому про підозру, або застосували до нього запобіжні заходи, або вчинили інші слідчі дії (крім обшуку та негласних слідчих (розшукових) дій) ), зобов’язані негайно, але не пізніше 24 години з моменту вчинення таких дій, повідомити про це голову Верховної Ради”.

За її словами, станом на ранок 28 грудня Стефанчук не отримував повідомлення щодо підозри Порошенка і пройшло вже набагато більше часу, ніж 24 години.

П’ятий президент України Петро Порошенко записав відеозвернення після інформації про підозру у державній зраді. За його словами, зараз він перебуває у Варшаві і має намір повернутися до України у першій половині січня.

Як повідомлялося раніше, підозра стосується справи про постачання вугілля з тимчасово окупованих територій Донбасу у 2014-2015 роках.

Джерело: Народна Правда