Співробітник запалив заупокійну свічку у приміщенні з 5 кисневими концентраторами: причина пожежі у лікарні на Прикарпатті

Співробітник запалив заупокійну свічку у приміщенні з 5 кисневими концентраторами: причина пожежі у лікарні на Прикарпатті
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Причиною пожежі у Косівській центральній районній лікарні могло стати порушення вимог пожежної чи техногенної безпеки.

Як повідомляє прес-служба Офісу генпрокурора, прокуратура вже розпочала розслідування.

“Івано-Франківська обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом порушення встановлених законодавством вимог пожежної або техногенної безпеки, внаслідок якої загинули та постраждали люди (ч. 2 ст. 270 КК України)”, – йдеться у повідомленні.

Наразі проводяться слідчі дії, спрямовані на встановлення всіх обставин кримінального правопорушення. Продовжується досудове розслідування.

“На жаль, незважаючи на те, що обставини таких резонансних пожеж відрізняються, причина майже завжди одна: грубе порушення правил пожежної безпеки. 28 грудня в Косівській лікарні саме дії людини – її непоінформованість про елементарні закони фізики та нехтування правилами безпеки призвели до непоправних втрат. Так, в реанімації працювало одночасно 5 кисневих концентраторів, що створило умови для перенасиченості повітря киснем. палаті миттєво спалахнуло медичне обладнання, тканину та інші предмети. У таких умовах швидкого поширення пожежі було не уникнути”, – пояснили ДСНС України.

Одна людина загинула, двоє постраждали внаслідок пожежі , яка спалахнула в приміщенні готельно-ресторанного комплексу в селі Садове Вінницької області.

Джерело: Народна Правда