Менеджера Кім Кардаш’ян знайшли мертвою у багажнику машини

Менеджера Кім Кардаш’ян знайшли мертвою у багажнику машини
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

23 грудня поліція виявила 55-річну Анджелу Кукавські мертвою в її машині в Сімі-Веллі, наступного дня після того, як вона була оголошена зниклою безвісти.

Її хлопця Джейсона Баркера заарештували вчора і звинуватили у вбивстві та тортурах, повідомила влада та державні джерела виданню The Sun. За словами шерифа, Кукавські померла від різких і тупих поранень у голову та шию, а також від удушення.

У кримінальному позові від прокуратури округу Лос-Анджелес стверджується, що Баркер також катував її ножем перед смертю.

Детективи вважають, що Баркер убив Кукавські в їхньому будинку в районі Шерман-Оукс у Лос-Анджелесі, посадив її в машину, відвіз до Сімі-Веллі, припаркував та залишив тіло жінки всередині.

Підозрюваний зараз перебуває у в’язниці. Невідомо, чи найняв адвоката.

Анжела працювала в компанії Boulevard Management і за час своєї кар’єри обслуговувала кількох високопоставлених клієнтів, у тому числі Нікі Мінаж, Кім Кардаш’ян та репера Оффсета.

Два таксиста з Киргизії вбили лікаря з Рівненської області, який сів у машину до одного з них, щоб доїхати до готелю.

На Львівщині чоловік зарізав свою вагітну дружину. Чоловік наносив їй удари ножем, коли в сусідній кімнаті була їхня молодша дочка. Осиротіли двоє дітей.

Джерело: Народна Правда