Студентський квиток у додатку “Дія” прирівняли до паперового: подробиці

Студентський квиток у додатку “Дія” прирівняли до паперового: подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

З 30 грудня електронний студентський квиток у додатку “Дія” прирівнюється до паперового.

Про це повідомляє освіта та наука.

“Радий повідомити, що пілотування проекту закінчилося. Тепер електронні студентські квитки будуть використовуватися на постійній основі, за допомогою мобільного додатка “Дія”. Це свідчить про ще один великий крок до режиму без паперів, який є важливим для імплементації Закону “Про особливості надання публічних електронних публічних послуг”, прийнятого цього року. Вже успішно сформовано 751 тисячу е-студентських, які стають невід’ємним інструментом сучасних умов», – повідомив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Справжніми стануть не лише електронні версії студентських, а й посвідчень водія та техпаспортів. З 2019 року ці документи використовувалися в рамках експериментальних проектів, які успішно себе зарекомендували, внаслідок чого урядом ухвалено низку відповідних постанов.

«Цифрові документи набагато безпечніші за паперові. Адже ви не передаєте третім особам свої документи, а лише показуєте їх через QR-код», – зазначив віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

У програмі “Дія” у тестовому режимі запрацювала нова функція . Вона дозволяє отримувати повідомлення про судові засідання, в яких бере участь українець.

Джерело: Народна Правда