Синоптики попередили про сильну ожеледь по всій країні

Синоптики попередили про сильну ожеледь по всій країні
Автор Романова Марі в Новини/Погода

В Українському гідрометеорологічному центрі озвучили прогноз погоди на сьогодні, 30 грудня, опадів вже не очікується.

Синоптики прогнозують невеликі денні морози практично на всій території:

Loading...

північ 3-5 градусів морозу,

центр 1-5 градусів морозу,

захід – від 1 морозу до 3 тепла,

на сході та півдні 2-6 морозу (крім Криму).

30 грудня на дорогах більшості областей утримається ожеледь, у Запорізькій та Донецькій областях – ожеледиця (I рівень небезпеки, жовтий); в окремих районах Миколаївської області утримається сильна ожеледиця (ІІ рівень небезпеки, помаранчевий).

Синоптики попередили про сильну ожеледь по всій країні

Новорічна ніч з 31 грудня на 1 січня буде в Україні досить холодною . Подекуди температура повітря опуститься до 17-25 градусів морозу.

Завідувач відділу прикладної метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту, кандидат географічних наук Віра Балабух каже , що погода в Україні взимку буде теплішою за попередні роки. Опади випадатимуть переважно у вигляді дощу.

Директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда раніше зазначав, що клімат в Україні в наступні 100 років стане спекотнішим. У середніх широтах, не кажучи вже про південні регіони, зими не буде зовсім.

Завідувач відділу кліматичних досліджень та довгострокові прогнози погоди Українського гідрометеорологічного інституту НАН Вазіра Мартазінова розповіла, що погода в Україні на Новий рік 2022 року буде безсніжною, але морозною. За прогнозом погоди, температура повітря опуститься до позначки -15 градусів.

Завідувач відділу прикладної метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС України та НАН України Віра Балабух каже, що приблизно 60% зимового періоду буде аномально тепло, проте 40% часу – буде холодно і часом навіть дуже холодно.

Джерело: Народна Правда