Наймодніша зачіска на Новий рік: фото

Наймодніша зачіска на Новий рік: фото
Автор Желізняк Олександр в Новини

Новий Рік насувається, а значить, пора подумати про укладання на святкову вечірку!

Стилісти всього світу пропонують з такого приводу випробувати новий тренд – локони ангела. З таким волоссям вже ходять голлівудські знаменитості, інфлюенсери і просто дівчата, які обожнюють бути в тренді.

Loading...

Що таке локони ангела? Технічно, це доглянуте, будь-якої довжини і кольору, волосся, що спадає плавними хвилями, тільки його ще прикрашають тонкими пасмами-блискітками. vogue.fr розповідає, як перейняти цей тренд.

Наймодніша зачіска на Новий рік: фотоВолосся ангела – ідеально на Новий Рік (фото: vogue.fr)

Заплетене в косу, хвіст, заховані в пучок, волосся ангела – справжня прикраса, що ідеально вписується в святково-грудневий вайб.

Робимо укладку локони ангела: покрокова інструкція

Щоб зробити таку укладку, не потрібно викликати фей або русалок, за диво тут відповідають абсолютно земні речі – ультратонкі нитки-блискітки. Такі можна замовити у свого стиліста по волоссю або, що ще простіше, знайти нитки-блискітки в Інтернеті.

Підготуйте волосся: помийте, нанесіть свій захисний від високих температур засіб, висушіть круглою щіткою. За бажанням, за допомогою вирівнювача для волосся, зробіть великі локони, але укладання може бути будь-який, яке вам більше подобається. Далі, перекидаючи прядки, одну за одною, закріпіть біля коріння волосся тонкі блискучі, заздалегідь підготовлені, нитки. Для цього просто зігніть нитку-блискітку, щоб вийшла петля, і пропустіть через неї дві-три волосинки. Готово! Нитка зачіпається за корінь і залишається на місці протягом дня. Плюс такого укладання: нитки-блискітки підходять для будь-якої текстури волосся.

Наймодніша зачіска на Новий рік: фотоНитки надають волоссю ореол світіння, звідси назва – волосся ангела (фото: instagram.com/ktheestylist)

Наймодніша зачіска на Новий рік: фотоКолір нитки – за бажанням (фото :instagram.com/arlynbeautybar)

Раніше стиліст показала наймодніше взуття на пласкій підошві на зиму 2021-2022.

Джерело: Народна Правда