Темпи будівництва житла в Україні сповільнилися

Темпи будівництва житла в Україні сповільнилися
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Обсяги будівництва житла в Україні у січні-листопаді 2021 року, порівняно з аналогічним періодом минулого року, зросли на 17,9%. При цьому у листопаді будівництво житла зросло на 3,5%, що значно нижче, ніж у жовтні (29,1%).

Про це повідомляє Державна служба статистики.

Loading...

За даними статистичного відомства, за січень-листопад 2021 року загалом у будівельній галузі зафіксовано зростання на 0,3%, у листопаді – падіння на 1,4%. Обсяг виробленої будівельної продукції (виконаних будівельних робіт) підприємствами України у січні-листопаді 2021 року становив 198,8 млрд гривень.

Нове будівництво становило 32,3% від загального обсягу виробленої будівельної продукції, ремонт (капітальний та поточний) – 42,6%, реконструкція та технічне переоснащення – 25,1%.

Темпи будівництва житла в Україні сповільнилисяТемпи будівництва житла в Україні сповільнилися

Якби президентські вибори відбулися у грудні 2021 року, перемогу здобув би чинний президент Володимир Зеленський. Його готові підтримати 27,1% виборців серед тих, хто визначився із вибором.

Електоральний рейтинг президента Володимира Зеленського за останні кілька місяців знизився , при цьому його однаково готові повторно обрати на цю посаду.

Напередодні Київський міжнародний інститут соціології наголошував на тому , що рейтинг Зеленського порівняно з вереснем 2021 року впав на 9% — у вересні за нього готові були голосувати 33,3% тих, хто визначився.

У вересні українці готові були підтримати на виборах до Верховної Ради п’ять політичних сил.

Джерело: Народна Правда