До 13 тепла, але багато опадів: синоптики озвучили прогноз погоди до кінця тижня

До 13 тепла, але багато опадів: синоптики озвучили прогноз погоди до кінця тижня
Автор Романова Марі в Новини/Погода

В Українському гідрометеорологічному центрі озвучили прогноз погоди до кінця тижня.

Опади, переважно дощі, до 7 січня залишать територію нашої країни. Однак на Різдво буде хмарно.

Loading...

4 січня опади очікуються скрізь, окрім Київської, Житомирської, Чернігівської та Сумської областей. Температура повітря коливатиметься в межах 4-8 градусів тепла.

5 січня прогнозуються дощі та дощі з мокрим снігом скрізь, крім центру, півдня, південного сходу. Температура повітря 5-8 градусів тепла. На півдні до 10-13 тепла, на сході холодніше – 2-4.

6 січня – опади у вигляді дощу зі снігом очікуються лише на заході. Температура в середньому 2-5 тепла, на сході – до 8 градусів тепла, на півдні – до 8-13 градусів тепла.

7 січня – по всій країні похмуро, від одного морозу до одного тепла, лише на півдні та південному сході трохи тепліше.

До 13 тепла, але багато опадів: синоптики озвучили прогноз погоди до кінця тижняДо 13 тепла, але багато опадів: синоптики озвучили прогноз погоди до кінця тижняДо 13 тепла, але багато опадів: синоптики озвучили прогноз погоди до кінця тижняДо 13 тепла, але багато опадів: синоптики озвучили прогноз погоди до кінця тижня

У січні 2022 року середня місячна температура в Україні очікується 1-5 морозу, у Криму 0-1 градусів тепла. Це близько до кліматичної норми.

Завідувач відділу прикладної метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту, кандидат географічних наук Віра Балабух каже , що погода в Україні взимку буде теплішою за попередні роки. Опади випадатимуть переважно у вигляді дощу.

Директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда раніше зазначав, що клімат в Україні в наступні 100 років стане спекотнішим. У середніх широтах, не кажучи вже про південні регіони, зими не буде зовсім.

Завідувач відділу прикладної метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС України та НАН України Віра Балабух каже, що приблизно 60% зимового періоду буде аномально тепло, проте 40% часу – буде холодно і часом навіть дуже холодно.

Джерело: Народна Правда
Теги: