У США озвучили єдиний спосіб, як утримати Путіна від вторгнення в Україну

У США озвучили єдиний спосіб, як утримати Путіна від вторгнення в Україну
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Голова комітету з розвідки Палати представників Конгресу США Адам Шифф заявив, що ймовірність того, що Росія вторгнеться в Україну досить висока, стримати Кремль можуть лише “небачені санкції”.

Про це пише The Guardian.

Loading...

“Я думаю, що для того, щоб стримати те, що здається дуже ймовірним російським вторгненням в Україну, знову знадобляться величезні санкції проти Росії. І я вважаю, що наші союзники мають бути переконані в цьому. Росія має зрозуміти, що ми є єдиними в цьому. “, – зазначив Шіфф.

На питання, чи вважає він, що переговори Путіна і Байдена мають шанси запобігти подальшому вторгненню, він заявив: “боюся, що Путін дуже ймовірно вторгнеться”.

“Я досі, чесно кажучи, не розумію повної мотивації, чому він зараз це робить, але він, безумовно, має намір це зробити, якщо його ми не зможемо переконати у протилежному. І я думаю, що ніщо інше, ніж рівень санкцій, якого Росія ніколи не бачила, не втримає його, і це саме те, що нам потрібно зробити з нашими союзниками”, – наголосив Шіфф.

Раніше російський президент Володимир Путін заявив, що ситуація на кордоні з Україною розвиватиметься залежно від дій США. Путін наголошував, що в США поки що позитивна реакція на його пропозиції щодо України. Нагадаємо, якщо коротко, то суть пропозицій РФ полягає в тому, що Росія та США не використовують територію інших країн для підготовки чи здійснення нападу одна на одну. НАТО зобов’язується виключити подальше розширення та приєднання до альянсу України.

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов заявив, що президент РФ Володимир Путін прагне розвалити Україну на частини. Це першочергове завдання Путіна.

Джерело: Народна Правда