Вторгнення в Україну наблизить НАТО до кордонів Росії, – розвідка США

Вторгнення в Україну наблизить НАТО до кордонів Росії, – розвідка США
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Голова комітету з розвідки Палати представників Конгресу США Адам Шифф заявив, що у разі російського вторгнення в Україну, НАТО наблизиться до кордонів Російської Федерації – це, на його думку, є сильним стримуючим фактором від нападу.

Відповідну заяву він зробив у інтерв’ю CBS News.

“Росія повинна зрозуміти, що ми (США та її союзники – ред.) у цьому єдині. Я вважаю, що потужним стримуючим фактором є розуміння того, що якщо вони (росіяни – ред.) вторгнуться (в Україну – ред.), це наблизить НАТО до Росії, а не відштовхне її далі. Що ми наблизимо більше активів НАТО до Росії. Що це матиме протилежний ефект від того, якого намагається досягти Путін”, – наголосив Шіфф.

Адам Шіфф також заявив , що ймовірність того, що Росія вторгнеться в Україну досить висока, стримати Кремль можуть лише «небачені санкції».

Раніше російський президент Володимир Путін заявив , що ситуація на кордоні з Україною розвиватиметься залежно від дій США. Путін наголошував, що в США поки що позитивна реакція на його пропозиції щодо України. Нагадаємо, якщо коротко, то суть пропозицій РФ полягає в тому, що Росія та США не використовують територію інших країн для підготовки чи здійснення нападу одна на одну. НАТО зобов’язується виключити подальше розширення та приєднання до альянсу України.

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данилов заявив, що президент РФ Володимир Путін прагне розвалити Україну на частини. Це першочергове завдання Путіна.

Джерело: Народна Правда