У Франції виявили новий варіант коронавірусу

У Франції виявили новий варіант коронавірусу
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

На півдні Франції зафіксували новий штам коронавірусу, яким заразилися вже більше десятка людей. Вчені припускають, що він може бути ще заразнішим, ніж попередні штами.
Про це повідомляє DW.

Новий штам до Франції завіз мандрівник, котрий повернувся з Камеруну. Виявилося, що він встиг заразити 12 людей – тести показали у інфікованих “атипову комбінацію мутацій”.

Цей варіант вірусу виявили вченим Середземноморського інституту інфекційних захворювань у Марселі, а назвали його тимчасово B.1.640.2. Попередньо вдалося встановити, що у новому варіанті виявлено 46 мутацій. Але це дослідження має пройти експертну оцінку.

Вчені не виключають, що цей варіант коронавірусу може бути заразнішим, ніж попередні. Його вивчення поки що лише на початковому етапі.

Як повідомлялося раніше, перший пацієнт із «Омікроном» в Україні вже отримав негативний ПЛР-тест.

Україна планує купити таблетки від COVID-19 «Молнупіравір». Їх даватимуть пацієнтам із груп ризику в перші дні захворювання.

Україна підписала договір із компанією Pfizer про закупівлю ліків від коронавірусу під назвою «Паксловід». Контракт оформили на 300 тисяч курсів пігулок.

Джерело: Народна Правда