Погода в Святвечір в Україні різко зміниться

Погода в Святвечір в Україні різко зміниться
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

6 січня в Україну почне заходити похолодання. Температура повітря протягом дня коливатиметься в межах від 1 морозу до 4 тепла.

Своїм прогнозом у Facebook поділилася Наталка Діденко.

У південній частині, на Донеччині, у Дніпрі ще буде тепло – до 12 градусів тепла.

Мокрий сніг та дощ 6 січня очікуються у Карпатах, у районі Карпат, удень місцями у центральних областях. На решті території України у четвер – без істотних опадів.

Вітер завтра буде рвучким, західного напрямку.

У Києві 6 січня очікується невелике зниження температури повітря: вночі близько нуля, вдень – до 3 градусів тепла. Серйозних опадів не очікують. У ніч на Різдво у Києві прогнозується сніг, похолодає до 2-4 градусів морозу, вдень 7 січня у столиці буде без опадів та близько нуля.

У місті Свалява Закарпатської області 3 січня розцвіли перші квіти – проліски.

У січні 2022 року середня місячна температура в Україні очікується 1-5 морозу, у Криму 0-1 градусів тепла. Це близько до кліматичної норми.

Завідувач відділу прикладної метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту, кандидат географічних наук Віра Балабух каже , що погода в Україні взимку буде теплішою за попередні роки. Опади випадатимуть переважно у вигляді дощу.

Директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда раніше зазначав, що клімат в Україні в наступні 100 років стане спекотнішим. У середніх широтах, не кажучи вже про південні регіони, зими не буде зовсім.

Завідувач відділу прикладної метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС України та НАН України Віра Балабух каже, що приблизно 60% зимового періоду буде аномально тепло, проте 40% часу – буде холодно і часом навіть дуже холодно.

Джерело: Народна Правда