Прокуратура попросила заарештувати майно Порошенка

Прокуратура попросила заарештувати майно Порошенка
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Офіс генерального прокурора подав до Печерського районного суду Києва клопотання про арешт майна лідера “Європейської солідарності”, колишнього президента України Петра Порошенка.

Про це повідомив адвокат Порошенка Ігор Головань, пише “Прямий”.

Loading...

Він наголосив, що відповідно до кримінально-процесуального кодексу, подібні клопотання розглядаються за обов’язкової участі народного депутата за умови його завчасного повідомлення. Адвокат Петра Порошенка додав, що клопотання подав прокурор на прізвище Бєлкін.

“Вчора після 16:00 один з адвокатів нашого об’єднання Іван Чорний отримав смс про те, що сьогодні о 9:30 тут розглядатиметься клопотання прокурора на прізвище Бєлкін щодо, як там написано, арешту майна Петра Порошенка”, – повідомив адвокат.

П’ятий президент України Петро Порошенко записав відеозвернення після інформації про підозру у державній зраді. За його словами, зараз він перебуває у Варшаві і має намір повернутися до України у першій половині січня.

Як повідомлялося раніше, підозра стосується справи про постачання вугілля з тимчасово окупованих територій Донбасу у 2014-2015 роках.

Джерело: Народна Правда