Росія направила свої війська до Казахстану: відео

Росія направила свої війська до Казахстану: відео
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Російська Федерація направила своїх військових до Казахстану. Напередодні президент країни Касим-Жомарт Токаєв попросив допомоги у ОДКБ (Організація Договору про колективну безпеку), куди входять: Росія, Вірменія, Білорусія, Казахстан, Киргизія та Таджикистан. Прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що Рада колективної безпеки ОДКБ ухвалила рішення направити миротворчі сили до Казахстану “на обмежений за часом період з метою стабілізації та нормалізації обстановки у цій країні”.

Про це повідомляє Vласть.

Loading...

Від Росії до складу миротворчих сил увійшли підрозділи ВДВ, які перекидаються військово-транспортною авіацією. Завданням контингенту стане охорона державних та військових об’єктів. Міноборони РФ показало кадри вильоту російських десантників до Казахстану.

Крім того, за попередніми даними, в сусідню республіку можуть перекинути 11 окрему гвардійську інженерну бригаду, яка зараз знаходиться в місті Каменськ-Шахтинський.

Як повідомлялося раніше, у Казахстані продовжуються акції протесту через підвищення цін на автомобільний газ, вони вже переросли у зіткнення з поліцією. Для розгону юрби силовики застосовують світлошумові гранати. На тлі протестів президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв відправив уряд країни у відставку та ввів надзвичайний стан.

У Казахстані 5 січня продовжуються зіткнення, в Алмати штурмують будівлю адміністрації, а в Актобі силовики намагаються відтіснити людей від будівлі акімату (регіональний орган виконавчої влади).

Джерело: Народна Правда