“Путін чекає на похвалу як миротворця”: Російські ЗМІ знизили кількість ворожих повідомлень про Україну

”Путін чекає на похвалу як миротворця”: Російські ЗМІ знизили кількість ворожих повідомлень про Україну
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Вороже висвітлення України у російських державних ЗМІ знизилося з початку грудня.

Loading...

Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на дослідження чеської компанії Semantic Visions.

Фахівці компанії вивчили майже 19 мільйонів сторінок із російським доменним ім’ям .ru і дійшли висновку, що з середини листопада кількість негативних повідомлень про Україну знизилася майже вдвічі. Кількість позитивних повідомлень зберігається на рівні попередніх місяців.

У компанії зазначають, що ситуація практично ідентична минулій весні — тоді кількість негативних повідомлень про Україну досягла піку та поступово знизилася перед тим, як наприкінці квітня Росія оголосила про припинення чергового великого нарощування сил на кордоні з Україною.

При цьому 2014 року перед приєднанням Криму такого зниження не було, зазначає агентство.

«Як майстер стратегії “ескалації заради деескалації” Путін з нетерпінням чекає на похвалу як миротворця. Наші дані показують, що він знову грає із Заходом у небезпечну гру кішки-мишки», — прокоментував головний виконавчий директор Semantic Visions Френк Врабель.

Зазначимо, зниження негативного висвітлення України відбувається на тлі підготовки до переговорів з питань безпеки між Росією та США.

Посол України у Німеччині Андрій Мельник заявив, що Берлін має продати Києву оборонне озброєння. За його словами, Німеччина має моральну відповідальність за майбутнє України. Водночас США захотіли направити в Україну більше зброї.

Високопоставлений представник ЄС із закордонних справ Жозеп Боррель заявив , що обговорення пропозицій Росії щодо “гарантій безпеки” в рамках Ради РФ-НАТО не передбачає їх схвалення. Це один із кроків щодо створення платформи для дипломатичного діалогу.

Діалог між США та Росією щодо гарантій безпеки може обмежитися однією зустріччю. У Москві не виключають такого сценарію.

Джерело: Народна Правда