У російській лікарні медики відзначали корпоратив, доки у них у реанімації вмирав пацієнт

У російській лікарні медики відзначали корпоратив, доки у них у реанімації вмирав пацієнт
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

У Росії в реанімації лікарні Лесосибірська помер пацієнт – чоловік був у критичному стані та не дочекався допомоги від лікарів, оскільки ті відзначали новорічний корпоратив.

Про це повідомляє російський Telegram-канал Mash.

Loading...

За інформацією журналістів, чоловік був у вкрай тяжкому стані, чекав на термінову операцію. Але до нього ніхто не приходив.

Відео застілля (на ньому лікарі веселяться, а дехто навіть цілується) зняла дружина загиблого Сергія. Жінку не пускали в палату, вона пішла шукати чоловіка, але натрапила на медиків, які веселилися. У цей час пацієнт уже не подавав ознак життя.

Після того, як відео злили в інтернет, головлікар лесосибірської лікарні заявив, що жодного алкоголю у персоналу не було – нібито на кадрах звичайне чаювання. Микола Пліговка не пов’язує смерть пацієнта із цими посиденьками.

Як повідомлялося раніше, причиною пожежі у Косівській центральній районній лікарні могло стати порушення вимог пожежної чи техногенної безпеки. У реанімації працювало одночасно 5 кисневих концентраторів, що створило умови для перенасиченості киснем повітря. Після трагічної загибелі одного з пацієнтів лікарні від COVID-19 один із співробітників закладу за традицією поставив заупокійну свічку. Від контакту відкритого вогню з перенасиченим киснем повітрям у реанімаційній палаті миттєво спалахнуло медичне обладнання, тканину та інші предмети.

 

Джерело: Народна Правда