Бойовики на Донбасі проводять мобілізацію та розшукують резервістів

Бойовики на Донбасі проводять мобілізацію та розшукують резервістів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

На Донбасі розпочато заходи тижня бойової та мобілізаційної готовності. Також відпрацьовуються питання доукомплектування військових частин.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони. Там зазначають, що з 10 січня в армійських корпусах розпочато заходи тижня бойової та мобілізаційної готовності, в рамках яких заплановано збори з резервістами.

“Також відпрацьовуються питання доукомплектування військових частин оперативного угруповання російських окупаційних військ мобілізаційними ресурсами, здійснюється перевірка роботи розгорнутих пунктів прийому особового складу та військової техніки”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, бойовики у посиленому режимі здійснюють розшукові заходи осіб, які вважаються приписним особовим складом районних військових комісаріатів та ухиляються від проходження зборів.

Вороже висвітлення України у російських державних ЗМІ знизилося з початку грудня.

Посол України у Німеччині Андрій Мельник заявив, що Берлін має продати Києву оборонне озброєння. За його словами, Німеччина має моральну відповідальність за майбутнє України. Водночас США захотіли направити в Україну більше зброї.

Високопоставлений представник ЄС із закордонних справ Жозеп Боррель заявив , що обговорення пропозицій Росії щодо “гарантій безпеки” в рамках Ради РФ-НАТО не передбачає їх схвалення. Це один із кроків щодо створення платформи для дипломатичного діалогу.

Діалог між США та Росією щодо гарантій безпеки може обмежитися однією зустріччю. У Москві не виключають такого сценарію.

Джерело: Народна Правда
Теги: