Усик відзначився сексистською заявою про жінок у боксі: відео

Усик відзначився сексистською заявою про жінок у боксі: відео
Автор Желізняк Олександр в Новини/Спорт

Відомий український боксер Олександр Усик зробив досить скандальну, сексистську заяву. Виявилось, що 33-річний боксер проти жінок у боксі.

Відповідна заява опублікована на його YouTube-каналі Usyk17 .

“Я ставлюся до цього не з великим ентузіазмом. Чому? Тому що для мене жіноча стать – це квіти, які треба поливати, які повинні тішити око, пахнути. Для мене жіночі контактні види спорту вони не в пріоритеті. Для себе, без спарингу або в якомусь сильному захисному шоломі – це дуже чудовий вид спорту… Ми вдома з донькою трохи б’ємо по лапах, робимо ухили, але це виключно для спорту та для здорового способу життя, але в жодному разі не для змагань. Це контактний вид спорту, це жорсткий вид спорту, а дівчина, жінка це, в моєму розумінні, щось м’яке, добре і світле… Вона стає трохи на бік чоловіка. Жіноча стать сама по собі, хоч нас і називають сильною частиною, але ми слабше. У дівчини температура 38, а вона дітей збирає, в будинку миє, у мужика 37,2 – все, він вже заповіт пише, помирає. Це реальність. Я скажу так: “Не за”. Дівчата завдяки ось таким контактним видам спорту покращили своє життя, хтось у матеріальному положенні або ще в якомусь. Світ він дуже розвивається, але я не “за”. Я не говоритиму, що я толерантний, і нехай як буде, я скажу, що не “за”, – заявив спортсмен.

Зазначимо, сексизм – це упереджене ставлення до людини через її стать.

За результатами опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг», топ три досягнення України у 2021 році, на думку українців, це перемога боксера Олександра Усіка (35%), успіх українських паралімпійців у Токіо (32%) та програма «Велике будівництво» (31 %).

Олександр Усік, який в останньому поєдинку відібрав у британця Ентоні Джошуа чотири чемпіонські пояси за версіями WBA Super, WBO, IBF та IBO, вирішив порадувати себе новим дорогим авто. Спортсмен купив шестиколісний Mercedes-Benz G63 AMG, вартість якого може становити понад мільйон євро.

Джерело: Народна Правда