Росія перекидає військову техніку Східного військового округу, – CIT

Росія перекидає військову техніку Східного військового округу, – CIT
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Група розслідувачів Conflict Intelligence Team повідомила про перекидання російських військових та техніки з Сибіру та Далекого Сходу в західні регіони Росії. Фахівці припускають, що техніка приєднається до сил, які зосереджені у Криму та регіонах, що межують з Україною.

Організація повідомляє, що виявила близько 30 відео, на яких зображено процес завантаження техніки на залізничні платформи, а також ешелони, що рухаються на захід. Більшість записів зняли у Східному Сибіру та Далекому Сході (Бурятії та Приморському краї).

У CIT наголошують, що останні кілька днів кількість таких відео – з перекидкою військової техніки на захід – значно зросла.

Повідомляється, що на захід Росії перекидають військові вантажівки, автозаправники, танки, бойові машини піхоти, реактивні системи залпового вогню “Град” та “Ураган”. Фахівці зазначають, що можливо там є і зенітний ракетний комплекс «Тор» або зенітна самохідна установка «Шилка».

Особовий склад також помічений, військовослужбовці пересуваються разом із технікою в пасажирських та товарних вагонах.

Росія перекидає військову техніку Східного військового округу, – CIT

Група республіканських конгресменів має намір внести законопроект , який оголошує Україну країною «НАТО-плюс» та ініціює перевірку доцільності оголошення Росії державою-спонсором тероризму.

Російська Федерація перекидає військові гелікоптери до кордону з Україною.

Адміністрація президента США Джо Байдена «без зайвого галасу» санкціонувала виділення Україні додаткової військової допомоги у розмірі $200 млн. Сталося це ще наприкінці грудня 2021 року на тлі нарощування військ РФ уздовж українських кордонів.

Джерело: Народна Правда