Український фільм «Магда» отримав нагороду Будапештського кінофестивалю

Український фільм «Магда» отримав нагороду Будапештського кінофестивалю
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Український фільм “Магда” режисера Дениса Соболєва визнали найкращою драмою на Будапештському кінофестивалі. Про це повідомляється на сторінці Ganza Film.

Це історична драма про німкеню Магду Хоманн, яка закохалася в українського солдата за часів Першої світової війни та приїхала з ним в Україну.

В основі стрічки – повість українця Сергія Сай-Боднара та німця Петера Хоманна «Кохання та муки Магди Хоманн», сюжетна лінія якої розгортається паралельно в декількох періодах та охоплює століття європейської історії. На прикладі долі німецької дівчини Магди, яка через кохання пережила горе, поневіряння та опинилася в таборах ГУЛАГу, показано, як світові війни ламають людські життя.

Сюжет:

1920, Німеччина. Молода німкеня Магда Хоманн (Дар’я Творонович) закохується в Олексія Кучинського (Олег Москаленко). Він солдат, що потрапив у полон під час Першої світової війни. Батьки не схвалюють вибір дівчини. Магда завагітніла і народила двійнят, що остаточно зіпсувало стосунки із сім’єю. Старший брат дівчини загинув у цій війні, тому шлюб із ворогом усі сприйняли як зраду. Магді нічого не залишається, як разом із Олексієм повернутися на його батьківщину, в Україну. Перші роки радянської влади, голодомор, а потім Друга світова війна залишають шрами на долі жінки. 1967 року в Гамбурзі рідний брат Магди Густав вирішує знайти сестру.

Фільм, створений кінокомпаніями Master Production та Ganza Film, раніше отримав премії за найкращу режисерську та операторську роботу на Київському міжнародному фестивалі “Кінолетопис”, завоював головний приз індійського кінофестивалю Golden Eagle Film Festival.

Фільм знято за підтримки Державного агентства України з кіно. Прем’єра очікується восени 2022 року.

Джерело: Народна Правда