Данілов озвучив плани Путіна щодо України

Данілов озвучив плани Путіна щодо України
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент Російської Федерації Володимир Путін має намір знищити Україну як державу, він ухвалив рішення – вирішити “українське питання”.

Таку заяву в інтерв’ю “Українській правді” зробив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов.

За його словами, у планах Путіна не відкрите збройне вторгнення, а внутрішня дестабілізація:

“Якщо тільки відбудеться внутрішня дестабілізація, потім Путін матиме можливість скористатися цією дестабілізацією для того, щоб зробити свою чорну справу. Крапка. Якщо не буде внутрішньої дестабілізації, буде набагато складніше виконувати ті завдання, які вони поставили перед собою”, – заявив чиновник.

Він вважає, що після закриття телеканалів політичних сил, “афілійованих з Російською Федерацією” та інших превентивних процедур, їм стало складно займатися дестабілізацією в країні.

“Залишається інший напрямок. Це енергетика. Те, що відбувається з енергетикою у світі, це не тільки в нашій країні. Це досить багатогранна така проблема. Чому? Тому що тут і COVID, тут і Китай, тут і Тайвань, тут і Індія, тут дуже багато процесів”, – додав секретар РНБО.

Група розслідувачів Conflict Intelligence Team повідомила про перекидання російських військових та техніки з Сибіру та Далекого Сходу в західні регіони Росії. Фахівці припускають, що техніка приєднається до сил, які зосереджені у Криму та регіонах, що межують з Україною.

Російська Федерація перекидає військові гелікоптери до кордону з Україною.

Джерело: Народна Правда