“Не вважаю вас за людей”, – Кадиров погрожує відібрати кілька сіл у однієї з російських республік

”Не вважаю вас за людей”, – Кадиров погрожує відібрати кілька сіл у однієї з російських республік
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Глава Чечні Рамзан Кадиров загрожує приєднати до Чечні частину земель Інгушетії, оскільки не вважає місцевих жителів людьми.

Про це повідомляє російські ЗМІ.

Нагадаємо, у 2018 році Рамзан Кадиров та Юнус-Бек Євкуров (глава Інгушетії на той момент) підписали угоду про передачу частини інгушських земель Чечні, що викликало протести. У 2019 році влада почала розганяти мирні мітинги.

“Дожд” зазначає , що на початку січня 2021 року колишній глава управління у справах релігії Інгушетії Яхья Хадзієв обійняв голову Чечні на весіллі нащадка чеченського шейха Кунта-Хаджі Кишієва у Грозному, що викликало обурення тейпу Хадзієва. Після цього колишній урядовець публічно вибачився.

10 січня Кадиров звернувся до людей», які виступають проти передачі частини інгушських земель Чечні, та погрожував забрати інші території.

«Звертаюсь зараз до тих провокаторів: я у вас забрав землі, бо не вважаю вас за людей та чоловіків. І інші села, що залишилися, заберу, тому що ви не заспокоїтесь, поки я це не зроблю», ― сказав він.

Цікаво, що після того, як Кадиров поставив інгушам ультиматум із вимогами пред’явити йому обґрунтовані звинувачення, видання «Грозний інформ» опублікувало вибачення Хадзієва перед головою Чечні.

«Велике прохання до інгушського народу. Якщо я ваш ворог, визначте ступінь провини та покарання. Скажіть, що хочете зробити зі мною: побити, вигнати, убити. І в чому я завинив, обґрунтуйте, ― юридично, шаріатськи, за звичаями, не має значення», – заявляв Кадиров.

У разі необґрунтованих заяв Кадиров пригрозив «запитати сповна». «Чекатиму три дні», ― сказав він.

Імран Алієв, блогер із Чечні, який у соцмережах активно критикував режим Рамзана Кадирова, був убитий у Франції.

Джерело: Народна Правда