Обшуками влада хоче завадити висуванню представника на виборах в 206 окрузі, – Атрошенко

Обшуками влада хоче завадити висуванню представника на виборах в 206 окрузі, – Атрошенко
Автор Желізняк Олександр в Новини

Влада намагається змусити мера Чернігова Владислава Атрошенка відмовитися від співпраці з партією “УДАР Віталія Кличка” та не висувати кандидата на проміжних виборах у 206 окрузі.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву самого Атрошенка на прес-конференції в “Інтерфакс-Україна”.

Loading...

“В грудні за один місяць на комунальних підприємствах Чернігова та комерційних підприємствах, які виконували роботу по виграним тендерам, відбулося близько 60 обшуків. А за останні 6 років – лише 11 обшуків. Є факти погроз адвокатам фізичною розправою прямо на місці обшуку. Є факти обшуків у сім’ях рядових працівників на очах у дітей-інвалідів”, – заявив на прес-конференції Атрошенко.

Він назвав декілька причин політичного тиску. Одна з них, за його словами, – об’єднання зусиль партії “Рідний дім”, яку він очолює, і “УДАРу Віталія Кличка”. Друга причина – відкрита критика рішень влади. Зокрема, несправедливого розподілу коштів державних фондів між регіонами.

“Останні розподіли, зроблені у листопаді та грудні 2021 року, свідчать про те, що один з улюблених регіонів перших осіб держави – Дніпропетровська область – отримала 1,3 млрд грн коштів соціально-економічного розвитку. А Чернігівщина – очевидно, нелюбимий регіон – отримала 0 грн. Це несправедливо. Чернігівщина – промислово нерозвинений регіон. Окрім того, вона знаходиться на кордоні з Росією і Білоруссю. І державницька політика, якщо вона державницька, повинна враховувати ці фактори”, – заявив Атрошенко.

Третя причина тиску на мера Чернігова – вибори в 206 окрузі. За словами Атрошенка, влада вимагає не висувати представника спільної команди “Рідного дому” та “УДАРу” та не заважати кандидату від “Слуги народу” перемогти на 206 окрузі.

Він запевнив, що не “здасть” Чернігівщину і надалі служитиме лише своєму рідному місту та його мешканцям, які обрали його мером більш ніж 80% голосів.

Як повідомлялося, раніше на цій же прес-конференції мер Києва Віталій Кличко заявив, що захищатиме мера Чернігова Владислава Атрошенка та всіх мерів України від політичних переслідувань Банкової, адже це справа честі для нього.

Джерело: Народна Правда