В Україну завезли смертельно небезпечні фісташки

В Україну завезли смертельно небезпечні фісташки
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

У фісташках, які завезли в Україну із Туреччини через Болгарію, виявили афлатоксини. Виробником небезпечного продукту є Alagozler Gida Paz. San. Ve Tic Ith Ihr Turz. Ltd. Sti.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління Держспоживслужби у Львівській області.

Loading...

Одержувачем товару стало ТОВ “ОКЕАН КОМПАНІТРЕЙ”, зареєстроване за адресою: місто Київ, вулиця Миру, 3.

“До Головного управління Держспоживслужби у Львівській області надійшло інформаційне повідомлення Системи швидкого реагування харчових продуктів та кормів (RASFF) від 23 грудня 2021 року № 2021.7114 щодо виявлення афлатоксинів (В1 = 15,7. Загальна кількість = 19,9 мкг/кг…) “, – йдеться у повідомленні.

Українців просять у разі виявлення цієї продукції повідомляти про це за телефоном: (032) 2526929, або ж можна звернутися до територіальних управлінь.

Афлатоксини – органічні сполуки, смертельно небезпечні мікотоксини, що належать до класу полікетидів. Є біологічними контамінантами. Продукуючі токсини мікроскопічні гриби декількох видів роду аспергілл, які ростуть на зернах, насінні та плодах рослин з високим вмістом олії (наприклад, арахіс).

З усіх біологічно вироблених отрут афлатоксини є найсильнішими гепатоканцерогенами з виявлених на сьогоднішній день. Стійкі до теплової обробки продукту. При попаданні в організм високої дози отрути смерть настає протягом кількох діб через необоротні ураження печінки, при попаданні низької дози розвивається хронічний афлатоксикоз, що характеризується придушенням імунної системи, пошкодженням ДНК, активацією онкогенів.

Яйця повільно, але впевнено стають делікатесом , адже їхня ціна вже досягла в середньому 45 гривень (десяток). За останній рік ціни зросли на 11,5%.

В Україні розширили список продуктів , ціни на які регулює держава. До нього, крім хліба, внесли також цукор, гречку, олію, макарони.

Українці у святкові новорічні та різдвяні періоди викидають продукти на суму від 470 млн до 1 млрд гривень. Причина – необдумане споживання – ми купуємо і готуємо більше, ніж можемо з’їсти.

Джерело: Народна Правда