Хакерська атака: чи стався витік даних із Дії?

Хакерська атака: чи стався витік даних із Дії?
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації, а також Міністерство цифрової інформації прокоментували хакерський злам урядових сайтів та порталу “Дія”.

Зазначимо, у ніч з 13 на 14 січня було здійснено хакерську атаку на низку урядових сайтів, у тому числі МЗС, МОН, ДСНС та інші. На головній сторінці цих сайтів розміщено повідомлення провокаційного характеру.

“Контент сайтів при цьому змінено не був, і витоку персональних даних не сталося. З метою запобігання поширенню атаки на інші ресурси та локалізації технічної проблеми тимчасово призупинено роботу низки інших урядових сайтів. Наразі Держспецзв’язку спільно зі Службою безпеки України та Кіберполіцією збирає Більшість постраждалих державних ресурсів вже відновлено, інші будуть доступні найближчим часом. Мобільний додаток Дія працює в штатному режимі”, – йдеться в повідомленні Держспецзв’язку.

“Мобільний додаток Дія працює в штатному режимі. Дія – безпечний продукт, який не зберігає персональні дані, а лише відображає їх з реєстрів. Портал Дія вимкнено, як і ряд інших урядових сайтів. Це необхідно для локалізації проблеми та запобігання розповсюдженню атаки на інші ресурси” , – йдеться у повідомленні Мінцирфи.

Шахраї вкрали у мешканки Львова цифрову особу та набрали на її ім’я багато позик. Жінка дізналася про кредити в кілька тисяч гривень завдяки повідомленням у додатку «Дія».

Хакер, перебуваючи в одній мережі з вами, може перехоплювати дані банківських карток, паролі та повідомлення .

Джерело: Народна Правда