Хакери намагалися зламати сайт НБУ: подробиці

Хакери намагалися зламати сайт НБУ: подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У ніч на 14 січня хакери намагалися зламати сайт Національного банку України, атаку вдалося “відбити”.

Про це повідомляє прес-центр НБУ.

“Всі інформаційні системи Національного банку працювали і продовжують працювати у штатному режимі. Зокрема, система електронних платежів, якою користуються банки, офіційний сайт та внутрішня комп’ютерна мережа НБУ. Захист Національного банку та банківської інфраструктури від шахрайських дій у кіберпросторі організовано належним чином: із застосуванням новітніх технологій кіберзахисту, ефективним використанням комплексів та систем захисту, а також механізмів обміну інформацією про кібератаки та кіберінциденти між Центром кіберзахисту Національного банку, іншими державними установами”, – йдеться у повідомленні.

За результатами дослідження Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, хакерську атаку на урядові сайти України було здійснено представниками Російської Федерації.

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації, а також Міністерство цифрової інформації заявили , що контент сайтів при цьому змінено не було, і витоку персональних даних не сталося. Мобільний додаток Дія працює у штатному режимі, а портал тимчасово вимкнено.

Європейський союз має намір мобілізувати всі ресурси , щоб допомогти Україні впоратися із потужною кібератакою.

Джерело: Народна Правда