“Термінал не працює”: навіщо продавці обманюють покупців та що робити

”Термінал не працює”: навіщо продавці обманюють покупців та що робити
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

З 1 січня 2022 року майже всіх ФОП законом змусили встановлювати касові апарати, що унеможливлює незаконні махінації з виручкою. Проте підприємці таки знаходять вихід – масово вимикають термінали для безготівкового розрахунку, змушуючи клієнта оплачувати покупку готівкою.

Швидше за все, це робиться щоб приховати реальний дохід, ухилитися від сплати податків, приховати неофіційне працевлаштування працівників, акумулювати готівку для розрахунку з постачальниками та послуги, пов’язані з бізнесом.

ITech.co.ua розповів , що ж робити, якщо недобросовісний власник магазину відмовляється надавати можливість оплатити покупку карткою.

Насамперед варто вимагати термінал і якщо вони запевняють, що він не працює, перевірити особисто. Якщо ж проблема полягає в різних цінниках, то таке питання варто або вирішувати на місці, або викликати поліцію і писати заяву про шахрайські дії стосовно вас.

У Державній податковій службі розповіли, коли інтернет-магазини мають використовувати РРО.

В Україні можуть змінити правила для підприємців: у першій групі будуть лише ті, хто займається роздрібним продажем товарів на ринках чи наданням побутових послуг населенню.

Джерело: Народна Правда